MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Mikroekonomia Hiszpania tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Mikroekonomia w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Mikroekonomia w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Mikroekonomia, Hiszpania Filter

Magister w mikrofinansowania i rozwoju społecznego

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Mistrz w mikrofinansowania i Rozwoju Społecznego jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w programach bankowych, mikrokredytów i rozwoju społecznego. Na uczestników Masters uczyć się i ćwiczyć z narzędzi i technik, które instytucje