MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Mikroekonomia Hiszpania tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Mikroekonomia w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Mikroekonomia w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Mikroekonomia, Hiszpania Filter

Licencjat W Ekonomii I Administracji Biznesu - Global Business Relationships (BSc)

University of Southern Denmark
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Global Business Relationships to międzynarodowa edukacja z zakresu ekonomii i administracji biznesowej, która odzwierciedla kluczowe wyzwania i możliwości współczesneg ...

Czytaj więcej