$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Mikroekonomia tutaj!

Stopień magistra jest często doskonałym sposobem na zdobycie dalszej pozycji w wybranej dziedzinie. Zwykle ukończenie trwa około dwóch lat, ale pokazuje światu, że osiągnąłeś głębokie zrozumienie tematu. Czym jest Master in Microeconomics? Ta gałąź ekonomii zajmuje się badaniem wpływu pojedynczych decyzji i poszczególnych polityk na finanse. Kursy często dotyczą skutków zm… Czytaj więcej

Stopień magistra jest często doskonałym sposobem na zdobycie dalszej pozycji w wybranej dziedzinie. Zwykle ukończenie trwa około dwóch lat, ale pokazuje światu, że osiągnąłeś głębokie zrozumienie tematu.

Czym jest Master in Microeconomics? Ta gałąź ekonomii zajmuje się badaniem wpływu pojedynczych decyzji i poszczególnych polityk na finanse. Kursy często dotyczą skutków zmian na rynkach dotyczących cen dla konsumentów i firm, a także zmian rzeczy, które wpływają na te rynki, takich jak podatki i niedobór zasobów. Badanie to może dostarczyć informacji, które wpływają na politykę zarówno dla dostawców, jak i konsumentów, utrzymując ich na bieżąco z konsekwencjami.

Korzyści z Master in Microeconomics może pracować dla Ciebie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Możesz zdobyć cenne umiejętności, takie jak analiza kosztów i korzyści, strategiczne podejmowanie decyzji i zarządzanie pieniędzmi.

Koszt uzyskania tytułu magistra zależy od twojej lokalizacji i wybranej szkoły. Możesz uzyskać szczegółowe oszacowanie ze szkoły, w której zamierzasz uczestniczyć.

Kariera w mikroekonomii często może wyglądać w dowolny sposób. Możesz wybrać korporacyjny, jako dyrektor finansowy, który ma konkretny wpływ na politykę finansową firmy. A może wolisz stanowisko analityka badawczego o charakterze rządowym, w którym możesz informować liderów o skutkach opodatkowania na różnych rynkach. Możesz również zostać konsultantem lub badaczem, który pomaga innym firmom lepiej się zmienić poprzez zmianę polityki. Ewentualnie, kariera pisarza może być tym, czego szukasz, pomagając laikom zrozumieć złożone teorie, które napędzają ceny i podaż i popyt.

Prawdopodobnie uzyskasz tytuł magistra z dziedziny mikroekonomii w dowolnym miejscu na świecie. Jest dostępny na wielu uniwersytetach i uczelniach oraz w Internecie, gdziekolwiek chcesz. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glasgow, Wielka Brytania

Dzięki mistrzowi w mikrofinansowaniu i biznesie społecznym możesz stać się częścią prawdziwej zmiany społecznej. Jest już sprawdzonym modelem pomagającym ludziom wyjść z ubóst ... +

Dzięki mistrzowi w mikrofinansowaniu i biznesie społecznym możesz stać się częścią prawdziwej zmiany społecznej. Jest już sprawdzonym modelem pomagającym ludziom wyjść z ubóstwa w rozwijających się gospodarkach, mikrofinansowanie rozszerza się teraz do USA i Wielkiej Brytanii. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
University of Tartu
Tartu, Estonia

Magister ekonomii ilościowej daje studentom dobre przygotowanie we współczesnej teorii ekonomii i metodach analizy ekonometrycznej.

Magister ekonomii ilościowej daje studentom dobre przygotowanie we współczesnej teorii ekonomii i metodach analizy ekonometrycznej. -
MA
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia