MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Metodologie badawcze tutaj!

W większości dziedzin można zdobyć tytuł magistra. Wstęp do programu jest zwykle uzależniony od posiadania tytułu licencjata. Studenci zwykle muszą ukończyć od 32 do 60 godzin kredytowych.

Co to jest magister metodologii badań? Programy te zazwyczaj podkreślają szeroki zakres metod badawczych, zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Studenci zainteresowani zapisaniem się na studia magisterskie z metodami badawczymi zazwyczaj mają duże doświadczenie w badaniach. Wielu studentów uważa, że ​​jest to wielki krok do dalszych studiów doktoranckich. Jednostki mogą przyjmować kursy takie jak metody badawcze w naukach społecznych, wprowadzenie do statystyki edukacyjnej i wprowadzenie do modeli liniowych. Studenci są często szkoleni w zakresie pomiarów, metod statystycznych i projektowania badań.

Absolwenci zazwyczaj nabywają wiele umiejętności, które można przenosić. Mogą uczyć się zarządzać projektami od początku do końca i spełniać wewnętrzne i zewnętrzne terminy. Aby odnieść sukces, uczniowie zwykle uczą się motywować. Umiejętności te mogą pomóc uczniom osiągnąć cele w życiu zawodowym i osobistym.

Koszty związane z uzyskaniem tytułu magistra zależą od wielu czynników. Lokalizacja, długość programu i wymagane zajęcia to tylko kilka z tych czynników. Najlepszym sposobem działania jest, aby potencjalny uczeń skontaktował się ze swoją wybraną szkołą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat czesnego i opłat.

Absolwenci zazwyczaj mają możliwość uczestniczenia w aplikowanych projektach badawczych, projektowania i budowania instrumentów oceny, analizowania i interpretowania danych oraz tłumaczenia wyników badań do zastosowania w ustawieniach edukacyjnych. Każda praca, ze szczególnym naciskiem na badania i analizy, zwykle jest dobrym rozwiązaniem. Studenci mogą pracować jako analitykowi rynku, profesorom lub analitykom branżowym.

Studenci mogą znaleźć możliwości kształcenia na odległość lub oferowane programy całkowicie online. Wiele dostępnych dziś opcji ułatwia rejestrację i dostosowuje się do potrzeb poszczególnych uczniów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Metodologie badawcze Filter

Magister interdyscyplinarnych badań i studiów nad Europą Wschodnią

University of Bologna
Włochy, Forli
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

MIREES to innowacyjny program dla absolwentów, prowadzony wyłącznie w języku angielskim, unikalny we Włoszech i Europie, poświęcony studentom z wykształceniem licencjackim w z ...

Czytaj więcej

Mistrz w opinii publicznej i metodologii badań

University of Neuchâtel
Szwajcaria, Neuchâtel
Studia menedżerskie
Luty 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 semestry
Język angielski
Niemiecki
Francuski
Stacjonarne

Publiczne sondaże i badania na temat zachowań społecznych, politycznych i konsumentów stały się ważniejsze w ciągu ostatnich lat. Jednocześnie, sposoby zbierania danych, jak r ...

Czytaj więcej