MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Metodologie badawcze Szwajcaria tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Metodologie badawcze w Szwajcaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Metodologie badawcze w Szwajcaria. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Metodologie badawcze, Szwajcaria Filter

Mistrz w opinii publicznej i metodologii badań

University of Neuchâtel
Magisterskie
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Niemiecki
Francuski
Ośrodek kształcenia

Publiczne sondaże i badania na temat zachowań społecznych, politycznych i konsumentów stały się ważniejsze w ciągu ostatnich lat. Jednocześnie, sposoby zbierania danych, jak r ...

Czytaj więcej