MASTERSTUDIES

Znajdź Best studia niestacjonarne Oceanotechnika Las Palmas de Gran Canaria

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

inżynieria ocean jest podpole inżynierii, który zajmuje się w środowisku morskim. Studenci mogą studiować technologię transportową, biologii morskiej, stosowany Oceanografii i meteorologii, jak również klasycznych działów inżynieryjnych, takich jak inżynierii mechanicznej, elektrycznej lub cywilnej.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Las Palmas miasto jest 9. co do wielkości w Hiszpanii i znajduje się na Wyspach Kanaryjskich. Ma ponad 300.000 mieszkańców i ma Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria.

Studia niestacjonarne Oceanotechnika w Las Palmas de Gran Canaria. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Oceanotechnika i skontaktować się ze szkołą w Las Palmas de Gran Canaria bezpośrednio!

1 Wyniki z Oceanotechnika, Las Palmas de Gran Canaria Filter

Doktorat w oceanografii

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Centrum: Wydział Nauk o Morzu Kwalifikacji: doktorat z Oceanografii. Typ: doktorat. Rama Nauki. Punkty kredytowe: 25 Godzin

Czytaj więcej