$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Matematyka w Arlington 2022

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Testy matematyczne często wykorzystuje metody szeregów czasowych wykonywania pomiarów w czasowym rzędu. Dzięki tej metodzie, znaczenie polega na korelac… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Testy matematyczne często wykorzystuje metody szeregów czasowych wykonywania pomiarów w czasowym rzędu. Dzięki tej metodzie, znaczenie polega na korelacji pomiarów w dwóch różnych okresach czasu. Ten związek może być następnie wykorzystany w ocenie parametrów i przewidywania wyników.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

W Arlington, University of Texas Arlington rejestruje największą liczbę studentów rocznie. Istnieją inne akredytowanych uczelni w regionie, takie jak Strayer University, Marymount University i Devry Uniwersytet Arlington.

Studia magisterskie Matematyka w Arlington. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Matematyka w Arlington.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Texas Arlington
Arlington, Stany Zjednoczone

Program MS oferuje specjalizację w kilku obszarach, w tym matematyce stosowanej, matematyce obliczeniowej, informatyce, edukacji matematycznej, czystej matematyce i statystyce ... +

Program MS oferuje specjalizację w kilku obszarach, w tym matematyce stosowanej, matematyce obliczeniowej, informatyce, edukacji matematycznej, czystej matematyce i statystyce. Program studiów magisterskich ma na celu poszerzenie doświadczeń z matematyki na poziomie licencjackim w zakresie specjalistycznych treści matematycznych do nauczania matematyki w szkołach średnich i wczesnoszkolnych. -
Magisterskie
Studia dzienne
18 - 24 miesiące
Język angielski
Sie 2023
15 Mar 2023
Ośrodek kształcenia