$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Matematyka w Cali 2022

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Testy matematyczne często wykorzystuje metody szeregów czasowych wykonywania pomiarów w czasowym rzędu. Dzięki tej metodzie, znaczenie polega na korelac… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Testy matematyczne często wykorzystuje metody szeregów czasowych wykonywania pomiarów w czasowym rzędu. Dzięki tej metodzie, znaczenie polega na korelacji pomiarów w dwóch różnych okresach czasu. Ten związek może być następnie wykorzystany w ocenie parametrów i przewidywania wyników.

Kolumbia jest naprawdę różnorodny i wyjątkowy kraj, położony w północno-zachodnim rogu Ameryki Południowej. Z przyjaznych ludzi, krajobrazów i miast egzotycznych kosmopolityczne, Kolumbia jest na pewno miejsce do nauki hiszpańskiego.

Cali jest wyposażony w wysokiej jakości i najbardziej zaawansowanych centrów kształcenia wyższego w regionie. Te prestiżowe instytucje, takie jak uniwersytet Valle i Universidad ICESI oferują specjalnie co rynek pracy wymaga. Umiejętności i profesjonalizm, innymi słowy, jest to, co można osiągnąć tutaj.

Studia magisterskie Matematyka w Cali. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Matematyka w Cali.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kolumbii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Antonio José Camacho University Institution (Institución Universitaria Antonio José Camacho UNIAJC)
Cali, Kolumbia

Absolwent studiów Master of Teaching in Mathematics rozwinie umiejętności refleksji nad wyzwaniami, jakie stawia nauczanie i uczenie się matematyki w obecnym kontekście. Będzi ... +

Absolwent studiów Master of Teaching in Mathematics rozwinie umiejętności refleksji nad wyzwaniami, jakie stawia nauczanie i uczenie się matematyki w obecnym kontekście. Będzie też badaczem i socjalizatorem niektórych nurtów badawczych w dydaktyce matematyki, będzie planował i rozwijał nauczanie tematu matematycznego w celu rozwiązania problemów. Będziesz miał możliwość generowania nowoczesnych technik naukowych, teorii i narzędzi do rozwiązywania problemów dydaktycznych zgodnie z twoją linią nacisku. Rozwiniesz umiejętności integracji wiedzy z innymi dyscyplinami i będziesz uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych. -
Magisterskie
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia