W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Matematyka w Hongkong

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Matematyka w Hongkong

Matematyka

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Przedmiotem matematyki jest często w połączeniu z innymi podmiotami, takimi jak edukacja, statystyki, finansów i informatyki. To powiązanie może dać wartość dodaną w nauczaniu, Informatyk oraz prognozowania i planowania pól finansowych.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Matematyka w Hongkong.

Czytaj więcej

MPhil W Matematyce

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat September 2018 Hongkong Hong Kong

[+]

Analiza funkcji rzeczywistych i zespolonych odgrywa fundamentalną rolę w matematyce. Jest to klasyczny, a jednocześnie żywy temat, który ma szeroki zakres zastosowań. Równania różniczkowe są używane do opisania wielu naukowych, inżynierii i problemów gospodarczych. Teoretyczne i numeryczne badania tych równań jest kluczowy w zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów. Nasze obszary badawcze obejmują kompleksową analizę, wykładnicze asymptotyka, analizy funkcjonalnej, równań nieliniowych i układów dynamicznych i systemów do zabudowy.

Geometria i topologia

Geometria i topologia stanowią zasadniczy język opisujący wszystkie rodzaje struktur w przyrodzie. Przedmiot został znacznie wzbogacony o bliską interakcję z innymi dziedzinami matematyki i dziedzinami nauki, takimi jak fizyka, astronomia i mechanika. W rezultacie doprowadziło to do wielkich osiągnięć w tej dziedzinie, jak wynika z dowodu hipotezy Poincarégo. Aktywne obszary badawcze w Katedrze obejmują algebraicznych geometrii, geometrii różniczkowej, nisko-wymiarowej topologii, topologia, equivariant topologii kombinatorycznej i geometryczne struktury fizyki matematycznej.... [-]