W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Matematyka w Australia

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Matematyka w Australia

Matematyka

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

W matematyce college-dur, kursy algebra skupią się na teorii pierścienia i geometrii algebraicznej. Geometria najczęściej badane jest różnica geometrii, która koncentruje się na właściwościach krzywych i powierzchni. Logika to kolejny temat, który jest często oferowana w ramach programu matematyki.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Matematyka w Australia.

Czytaj więcej

Master of Science (badania) w dziedzinie nauk matematycznych

University of Technology Sydney
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney

Ten kurs daje możliwość zdobycia umiejętności badawczych i do pogłębienia wiedzy w jednej z dziedzin matematyki. Celem programu jest rozwój zawodowy kandydatów poprzez opanowanie obszerny zbiór literatury matematycznej wraz z oryginalnej pracy badawczej pod kierunkiem opiekuna. [+]

Umiejętności w zakresie badań i zdolności myślenia matematycznego są rosnące zapotrzebowanie w przemyśle, finansach i różnych organizacji rządowych. W rezultacie absolwenci tego kursu znacząco poszerzyć swoje wyborów zawodowych, a tematem badań może być wybrany w celu dalszego ułatwienia ich ścieżki kariery, na przykład, na wyższych poziomach badania rynku, zarządzania i finansów ilościowych ilościowych.

[-]