MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Matematyka ubezpieczeniowa Pakistan tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Magister nauk aktuarialnych stopnia jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą odnieść sukces aktuariusz. Zapewni ona narzędzia do wykonywania jako aktuariusza w różnych sektorach, takich jak finanse, zarządzanie ryzykiem, ubezpieczenia i inwestowania.

Pakistan jest domem dla cywilizacji doliny Indusu, która należy do najstarszych na świecie. Angielski jest oficjalnym językiem używanym we wszystkich podmiotach najbardziej edukacyjnych i biznesowych, a także rozumieć i mówił o różnym poziomie kompetencji przez wielu ludzi na całym Pakistanie, szczególnie wyższych sfer i ludzi, którzy przeszli przez wyższych poziomach kształcenia, a ci, zamieszkały w większych miastach.

Matematyka ubezpieczeniowa w Pakistan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Matematyka ubezpieczeniowa w Pakistan. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Matematyka ubezpieczeniowa, Pakistan Filter

Mistrz w dziedzinie nauk aktuarialnych (as) i finansów obliczeniowych (cf)

Institute Of Business Management
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program MS (AS i FC) jest zgodny z tymi kandydatami, którzy wykazali wysoki poziom akademicki w programach BS w dziedzinie matematyki, statystyki, informatyki i fizyki, a takż ...

Czytaj więcej