MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Matematyka ubezpieczeniowa Maroko tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Aktuarialny program naukowy uczy uczniów umiejętności niezbędnych do analizy ryzyka w branży ubezpieczeniowej. Programy te zazwyczaj mają większość klas w zaawansowanych zagadnieniach matematycznych, a także zapewniają studentom wykształcenie w zakresie statystyki, ubezpieczenia, ekonomiki i analizy ryzyka.

Maroko, oficjalnie Królestwo Maroka. jest najbardziej zachodnim z krajów Afryki Północnej. Ma atlantyckie i śródziemnomorskie wybrzeża i chropowaty wnętrze góry. Główne zasoby marokańskiej gospodarki jest rolnictwo, fosforany, turystyka i tekstylia.

Matematyka ubezpieczeniowa w Maroko. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Matematyka ubezpieczeniowa w Maroko. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Matematyka ubezpieczeniowa, Maroko Filter

Mistrz en Sciences Actuarielles et financières et Ingénierie du drastyczny

Université Internationale de Rabat (UIR)
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Le mistrz SAFIR s'adresse des étudiants de formation Scientifique (Mathematiques, Probabilites, Statistiques). Le Master en fait l'objet Actuariat d'un partenariat ...

Czytaj więcej