MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Matematyka ubezpieczeniowa w Europie tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Program aktuarialny jest często oferowany przez wydział matematyki kolegium. Programy te są zazwyczaj bardzo ciężkie w kursach matematyki i obejmują zaawansowane matematyki, takie jak rachunkowość, a także tematy dotyczące ubezpieczenia i komputerów.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Matematyka ubezpieczeniowa w Europie. Wszystkie informacje Matematyka ubezpieczeniowa i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

2 Wyniki z Matematyka ubezpieczeniowa, Europie Filter

Magister nauk aktuarialnych

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma on pokryć większość materiałów szkoleniowych niezbędnych do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, zgodnie z aktuarialnym stowarzyszeniem europejskim.

Magister inżynierii finansowej i aktuarialnej

University of Tartu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Estonia Tartu

2-letnie studia magisterskie przygotowuje specjalistów dla branż sektora finansowego, bankowości i ubezpieczeń.