Filter
Studia magisterskie
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Matematyka ubezpieczeniowa w Europie tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Program aktuarialny jest często oferowany przez wydział matematyki kolegium. Programy te są zazwyczaj bardzo ciężkie w kursach matematyki i obejmują zaawansowane matematyki, takie jak rachunkowość, a także tematy dotyczące ubezpieczenia i komputerów.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Matematyka ubezpieczeniowa w Europie. Wszystkie informacje Matematyka ubezpieczeniowa i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Matematyka ubezpieczeniowa, Europie

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektow ... [+]

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma on pokryć większość materiałów szkoleniowych niezbędnych do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, zgodnie z aktuarialnym stowarzyszeniem europejskim.

Masters in Actuarial Science w ISEG (Universidade de Lisboa) został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma objąć większość przedmiotów, które są niezbędne do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, wyznaczone przez Actuarial Association of Europe, a także większość przedmiotów z egzaminów zawodowych do przyjęcia jako Associate Instytutu i Wydziału Aktuariuszy - IfoA - w Wielkiej Brytanii lub Towarzystwa Aktorów w Ameryce Północnej - SOA.... [-]

Portugalia Lizbona
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Tartu

2-letnie studia magisterskie przygotowuje specjalistów dla branż sektora finansowego, bankowości i ubezpieczeń. ... [+]

2-letni program ubezpieczeniowej i finansowej Inżynieria magistra przygotowuje specjaliści w branżach sektora finansowego, bankowości i ubezpieczeń w ilościowych metod oceny ryzyka i zabezpieczenia, dostarczenie wiedzy i umiejętności w dwóch głównych obszarach - inżynieria finansowa i matematyki ubezpieczeniowej.

Dlaczego aktuarialnych i Inżynieria finansowa? Szczególny nacisk na zastosowanie modeli matematycznych i metod ilościowych. Jedyny program tego typu w regionie, spełnienia standardów edukacyjnych UE w dziedzinie matematyki ubezpieczeniowej.

Capital Student Estońska .

[-]
Estonia Tartu
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku