MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepszą Finanse ilościowe tutaj!

Magister w Quantitative Finance jest kurs, który naraża wykorzystania metod matematycznych w rozwiązywaniu problemów wszystkich finansowych ekonomii. W ramach zajęć studenci są gotowi być wiarygodne ilościowe analitycy, lub "kwantów". Program ma na celu pomóc studentom zdobyć najlepsze umiejętności w handlu, struktury, inwestycyjnej lub kredytowej i analizy ryzyka, jak i rozwijających się rynkach. Kierunek studiów posiada skutecznego szkolenia studentów w stałym dochodzie i instrumenty pochodne, a także zarządzanie i zabezpieczanie rynków wynikających. Master in Quantitative Finance pomogą stopnia studentów w budowaniu wiarygodnych umiejętności podczas rozwoju teorii finansów. Pole zwraca łączy jakość z informatyki, statystyki i matematyki stosowanej. Pole ma opisaną wykorzystanie kamienia, symulacji i technik numerycznych.Podczas podejścia programu na głównych obszarów specjalizacji, jest formalna nauka ekonomii finansowej na rynkach finansowych, jak również cenę aktywów. Główne specjalizacje programowe obejmują technik ilościowych, matematycznych teorii i aplikacji finansowych. Biorąc magistra Quantitative Finance przygotowuje uczniów do szerokiego rynku jakości zarządzania finansami, który jest dynamiczny. Globalne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych analityków i kwantyfikatorów finansowych będzie następny praktyka Po ukończeniu. Zdobyte mają znaczenie ilościowego zarządzania aktywami, programowania finansowego, struktury instrumentów pochodnych i zarządzania ryzykiem finansowym. Program będzie zobaczyć sprzęt z dokładnej wiedzy na temat cen, aktywów finansowych i papierów wartościowych aplikacji skutecznych.

10 Wyniki z Finanse ilościowe Filter

Magister finansów ilościowych i zarządzania ryzykiem

EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Francja Pau Cergy + 1 więcej

Magister Quantitative Finance i zarządzania ryzykiem opiera się na uznanej doskonałości naszej szkoły inżynierskiej w dziedzinie finansów ilościowego i sprawia wielką wykorzystanie współpracy z Uniwersytetami Paris-Dauphine i Cergy-Pontoise.

Mistrzem finansów ilościowych

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

CIFF Ponieważ wiemy, że sektor finansowy stara się wyjść z skomplikowanej sytuacji zarówno poprzez restrukturyzację rynku sam doświadcza, i pojawienie się nowych produktów wymaga od nas, aby uniknąć błędów z przeszłości. Wymusza to

Mistrzem finansów: finansowanie programu ilościowego wyróżnieniem

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Program jest Quantitative Finance Sukcesy 84-Ścieżka kredyt, który jest częścią programu studiów magisterskich w finansach. Weźmiesz trzy podstawowe kursy ...

Magister Ekonometrii i Badań Operacyjnych: Ekonomia Ilościowa

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Ekonomia ilościowa jest specjalnością programu magisterskiego Econometrics and Operations Research. To dogłębne badanie krzyżówek stosowanych ekonometrii i ekonomii oferuje wyzwanie do zbadania aktywnych dziedzin badawczych mikroekonomii, makroekonomii i / lub mikrofinansowania.

Magister Ekonometrii i Badań Operacyjnych: Ekonometria finansowa

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Ekonometria finansowa jest specjalnością programu magisterskiego Ekonometria i Badania Operacyjne. To praktyczne badanie metod ekonometrycznych stosowanych na co dzień w branży finansowej pozwoli Ci zostać ilościowym specjalistą ds. Finansowych i umieści Cię w czołówce udanej kariery zawodowej.

MCom w finansach ilościowych

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem tego programu jest rozwinięcie przez studenta stosowanych kompetencji w zakresie interpretacji, refleksji i stosowania zasad w szerszej dziedzinie finansów ilościowych. Dzięki rozprawie magisterskiej kwalifikujący się student wykazuje dowody badań naukowych, zastosowanie metodologii badań naukowych i zdolność do ich odzwierciedlenia w całościowym kontekście finansów ilościowych.

Master of Quantitative Finance

University of Technology Sydney
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Sydnej + 1 więcej

Master of Quantitative Finance zapewnia pełną gamę wyspecjalizowanych ilościowych umiejętności finansowych i rozwój kompetencji zawodowych wymaganych, aby być specjalistą w dziedzinie finansów o charakterze ilościowym, działającym w czołówce dyscypliny. Uczestnicy mają możliwość zobaczenia zastosowania finansowania ilościowego do zaawansowanych instrumentów finansowych, zintegrowanego podejścia do zarządzania ryzykiem i wdrażania strategii finansowania ilościowego.

Magister finansów ilościowych

University of Bologna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Bolonia

Kurs Laurea Magistralis w finansach ilościowych (Q-Finance) zapewnia wyjątkową okazję do ukończenia studiów na pograniczu matematyki i technik statystycznych stosowanych na rynkach finansowych.

Magister finansów i ubezpieczeń ilościowych

University of Turin
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Włochy Turyn

Kurs pasuje do obecnej konwergencji działalności banków i przedsiębiorstw, spółek finansowych, z działaniami ubezpieczeń i reasekuracji oraz systemami zabezpieczenia społecznego. Organizacje te zajmują się zagadnieniami związanymi ze sobą, które są badane przy użyciu narzędzi, technik i modeli całkiem podobnych, gdy nie są zasadniczo identyczne.

Master's Program in Quantitative Economics and Finance

University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Szwajcaria St. Gallen

Program Master w Quantitative Economics and Finance (MiQE / F) oferuje wysokiej jakości edukację w zakresie ekonomii, ekonometrii i metod ilościowych, z silnym naciskiem na finanse. Program łączy dogłębną wiedzę z zakresu ekonomii i finansów z najnowocześniejszymi metodami ilościowymi, dzięki czemu jest wyjątkowy w Szwajcarii. MiQE / F szkoli studentów w celu analizowania i rozwiązywania trudnych problemów w polityce gospodarczej, finansach i świecie biznesu. Małe klasy zapewniają inspirujące dyskusje i bliski kontakt z wydziałem zorientowanym na badania. MiQE / F jest doskonałą podstawą do przejścia na odpowiedzialne stanowiska w sektorze prywatnym lub instytucjach politycznych, a także do wysoce selektywnego doktoratu. programy na całym świecie.