Filter
Studia magisterskie
Francja Cergy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Finanse ilościowe Cergy tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Master in Quantitative Finance zapewni studentom umiejętności stosowania metod matematycznych do rozwiązywania problemów w ekonomii finansowej. Te metody matematyczne w zakresie od teorii prawdopodobieństwa do analizy numerycznej. Wnioski są możliwe w kilku sektorach, takich jak zarządzanie ryzykiem i ubezpieczeń, lub inne, takie jak maksymalizacja zysku.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Finanse ilościowe Cergy. Pobierz wszystkie informacje o Finanse ilościowe i skontaktować się ze szkołą dla Cergy Finanse ilościowe bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Finanse ilościowe, Cergy

EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Magister Quantitative Finance i zarządzania ryzykiem opiera się na uznanej doskonałości naszej szkoły inżynierskiej w dziedzinie finansów ilościowego i sprawia wielką wyk ... [+]

Magister Quantitative Finance i zarządzania ryzykiem opiera się na uznanej doskonałości naszej szkoły inżynierskiej w dziedzinie finansów ilościowego i sprawia wielką wykorzystanie współpracy z Uniwersytetami Paris-Dauphine i Cergy-Pontoise. Mistrz jest przede wszystkim zamierza odwołać się do studentów, "darmowy przeprowadzki" lub tych z naszych uczelni partnerskich lub wysokim potencjale inżynierów zagranicznych, którzy poszukują międzynarodowej kariery w dziedzinie finansów.

Program prowadzi do magistra i dyplom, akredytowanych przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych.

Cel

Stopień tego magisterska obejmuje cały łańcuch, od finansów ilościowych aspektów teoretycznych do stosowania w profesjonalnym otoczeniu. Łańcuch może być opisana w sposób następujący:... [-]

Francja Pau Cergy
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku