MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse ilościowe Australia tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Finansowanie ilościowe to badanie, w jaki sposób zasady matematyczne można zastosować do systemów finansowych, takich jak przedsiębiorstwa i rynki. Może obejmować statystyki, prawdopodobieństwo, analizę danych, projekt algorytmów, pochodne, obliczenia wykładnicze lub zasady ekonomiczno-finansowe.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Finanse ilościowe w Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse ilościowe w Australia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse ilościowe, Australia Filter

Master of Quantitative Finance

University of Technology Sydney
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Quantitative Finance zapewnia pełną gamę wyspecjalizowanych ilościowych umiejętności finansowych i rozwój kompetencji zawodowych wymaganych, aby być specjalistą w dz ...

Czytaj więcej