MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Matematyka finansowa Szwecja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Matematyka jest metodą analizy logicznej i ilościowej na zjawiska naturalne i ludzkie. Programy w matematyce finansowej mają na celu przygotowanie studentów do korzystania z tych narzędzi dochodzeniowych i predykcyjnych w celu analizy trendów biznesowych.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Matematyka finansowa w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Matematyka finansowa w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Matematyka finansowa, Szwecja Filter

Magister matematyki i modelowania. Specjalizacja: Statystyka matematyczna i matematyka finansowa

Linnaeus University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program będzie odpowiedni dla każdego, kto interesuje się matematyką i chce zastosować swoje umiejętności w rozwiązywaniu problemów i tworzeniu nowych modeli matematycznyc ...

Czytaj więcej