MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Matematyka finansowa Niderlandy tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Matematyka jest metodą analizy logicznej i ilościowej na zjawiska naturalne i ludzkie. Programy w matematyce finansowej mają na celu przygotowanie studentów do korzystania z tych narzędzi dochodzeniowych i predykcyjnych w celu analizy trendów biznesowych.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Matematyka finansowa w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Matematyka finansowa w Niderlandy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Matematyka finansowa, Niderlandy Filter

Magister w dziedzinie stochastyki i matematyki finansowej

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Stochastics bada zjawiska, w których szansa odgrywa kluczową rolę, takie jak wynik wyborów powszechnych, wahania cen akcji lub interakcje między cząsteczkami w żywej komórce. Jeśli zdecydujesz się na program magisterski w dziedzinie stochastyki i matematyki finansowej, zostaniesz przeszkolony, aby stać się światowej klasy ekspertem zarówno w teorii, jak i odpowiednich obszarach zastosowania. Program studiów magisterskich w zakresie stochastyki i matematyki finansowej w VU Amsterdam szkoli Cię na całej głębokości i szerokości pola, poszerzając twoje umiejętności i wiedzę oraz zwiększając twoje szanse na rynku pracy. Jako student Stochastics and Financial Mathematics w VU Amsterdam , masz szeroki wybór kursów do wyboru, w tym wszystkie wyznaczone kursy SFM oferowane przez dwa uniwersytety badawcze w Amsterdamie (UvA i VU) oraz krajowy program Mastermath. Ponadto nasz dział utrzymuje bliski kontakt z wieloma firmami finansowymi i innymi, które oferują możliwości stażu w celu realizacji projektu końcowego programu magisterskiego i uzyskania przewagi w karierze.