MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Marketing międzynarodowy Rosja tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Międzynarodowy marketing jest akademickie Obszar badań, która zajmuje się wykorzystaniem metod i technik marketingowych w celu promowania produktów za granicą. Studenci, którzy studiują w tym polu mogą odkrywać takie tematy jak identyfikacji rynkowej, podejmowania decyzji globalnej ceny i kierowania.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Marketing międzynarodowy w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Marketing międzynarodowy w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Marketing międzynarodowy, Rosja Filter

Magister zarządzania w marketingu międzynarodowym

Peoples’ Friendship University of Russia
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master "International Marketing" został wprowadzony na Wydziale Ekonomicznym w 2008 roku. Po utworzeniu Katedry Marketingu w 2009 roku Program był znacznie wyrafinowan ...

Czytaj więcej