MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Marketing międzynarodowy Madryt tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

W międzynarodowych kursów i programów marketingowych, ludzie uczą się na temat sposobów, w których zasady marketingowe stosowane są w wielu krajach. Tematy mogą obejmować strategii rozwoju, identyfikacji rynku, dobre i usług promocji i różnych środowisk marketingowych.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Marketing międzynarodowy Madryt. Pobierz wszystkie informacje o Marketing międzynarodowy i skontaktować się ze szkołą dla Madryt Marketing międzynarodowy bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Marketing międzynarodowy, Madryt Filter

Magister zarządzania marketingowego

ESIC Business & Marketing School
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten tytuł magistra w dziedzinie marketingu jest innowacyjnym, solidnym naukowo, zorientowanym na praktykę i skoncentrowanym na marketingu programem, odzwierciedlającym aktualn ...

Czytaj więcej

Global Master in Digital Management

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Spanish (Spain)
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Najbardziej kompletny i praktyczny program specjalizacji marketingu cyfrowego, który istnieje do tej pory. Obejmuje wszystkie dyscypliny marketingu internetowego, które musisz ...

Czytaj więcej