MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Marketing dóbr luksusowych Szwajcaria tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Długość programu marketingu towarów luksusowych jest zazwyczaj od jednego do dwóch lat. Koszty tych programów zależy od instytucji, jak również jako centrum badań. Specjalistyczne badania mogą być realizowane w takich dziedzinach, jak szeroko gemmologii, zrównoważonego rozwoju, enologii i zarządzania finansami.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Marketing dóbr luksusowych w Szwajcaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Marketing dóbr luksusowych w Szwajcaria. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Szwajcaria Filter

Master In Luxury Business Management (EBS Genewa, Szwajcaria)

CREA Geneva | INSEEC GROUP
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

W szybko zmieniającym się środowisku, w którym granice luksusu są kwestionowane i zamazane, ten program zapewni pełne zrozumienie nowej dynamiki stosowanej w luksusie.

Czytaj więcej