MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Marketing dóbr luksusowych Pert tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Kurs w luksusowych marketingu mogą skupiać się na wszystkich pięciu głównych sektorach luksusowych w tym piękno, biżuteria, moda, turystyki i gastronomii i enologii. Można to zrobić poprzez uczenie się poprzez studia przypadków, a także wizyt edukacyjnych off-site.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Victoria ma osiem uniwersytetów i różne rządowego instytucje, które ułatwiają techniczną i dalszej edukacji. Ponadto, nie jest biblioteką państwa, które jest dobre dla badaczy podejmujących studia wyższe w dziedzinie.

Marketing dóbr luksusowych Pert. Pobierz wszystkie informacje o Marketing dóbr luksusowych i skontaktować się ze szkołą dla Pert Marketing dóbr luksusowych bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Pert Filter

Mistrz luksusowego brandingu

Curtin University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 semestry
English (Australia)
Ośrodek kształcenia

Kursy marketingowe i luksusowe marki Curtin przygotowują cię do kariery, która wymaga umiejętności rozumienia myślenia konsumentów i opracowania strategii maksymalizujących wa ...

Czytaj więcej