MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Marketing i sprzedaż Włochy tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Marketing i sprzedaż w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Marketing i sprzedaż w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Marketing i sprzedaż, Włochy Filter

Mistrz wykonawczy w marketingu i sprzedaży

Rome Business School
Magisterskie
Lis 2020
<
studia niestacjonarne
Włoski
Ośrodek kształcenia
Online

Wzmocnij swoje umiejętności i rozwijaj podstawowe umiejętności we wszystkich obszarach marketingu i sprzedaży. Wybierz międzynarodowego mistrza z bootcampami za granicą i usłu ...

Czytaj więcej

Profesjonalny Magister marketingu i sprzedaży

Rome Business School
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Dzięki naszemu magisterowi marketingu i sprzedaży oferujemy klucz do doskonałości korporacyjnej profesjonalistom w bezpośrednim kontakcie z klientami, wyposażając ich w umieję ...

Czytaj więcej