MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Marketing cyfrowy Lyon tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Magister marketingu cyfrowego jest stopień, który skupia się w jednostkach dydaktycznych, jak robić i wykorzystać możliwości marketingowe, które pojawiają się w mediach cyfrowych. Będzie uczyć silny fundament zasad marketingu oraz strategii i podstawowe wykorzystanie cyfrowych narzędzi i technik.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Lyon znajduje się w środkowo-wschodniej Francji. Jest to miasto z ponad 400.000 mieszkańców. Lyon miasto ma liczne uniwersytety, uczelnie i inne drobne placówki szkolnictwa wyższego.

Marketing cyfrowy Lyon. Pobierz wszystkie informacje o Marketing cyfrowy i skontaktować się ze szkołą dla Lyon Marketing cyfrowy bezpośrednio tutaj!

4 Wyniki z Marketing cyfrowy, Lyon Filter

Magister prawa cyfrowego i zarządzania

ESDES Lyon Business School
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

UCLy Wydział Prawa i ESDES tworzą nową specjalizację, oferując najlepsze z obu Szkół: doświadczenie w zarządzaniu i prawo w cyfrowym świecie.

Czytaj więcej

Magister marketingu cyfrowego i nauki o danych

emlyon business school
MSc
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister marketingu cyfrowego i pedagogiki nauki w unikalny sposób łączy silne zaplecze akademickie w zakresie studiów biznesowych, marketingu, analizy danych i strategii z do ...

Czytaj więcej

Master of Arts - Digital Marketing i Social Media

Sup de Pub
MA
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

To opcja, która oferowana jest także w Paryżu (w języku francuskim) pozwala uczniom zapoznać się z uniwersum technik marketingowych związanych z social media i digital.Te spec ...

Czytaj więcej

Magister marketingu i biznesu cyfrowego

ESDES Lyon Business School
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Cele: Uzyskanie odpowiednich kompetencji do kontynuowania kariery w firmach B2B i B2C w środowisku międzynarodowym. Nauczany w języku angielskim

Czytaj więcej