Filter
Studia magisterskie
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Logistyka w Finlandia. Szukaj studiów magisterskich w Finlandia tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Dla osób zainteresowanych w koordynowaniu organizacji i przepływu różnych materiałów, produktów i pracowników, kawalerem w logistyce może być wielki wybór stopnia. Ten stopień przygotowuje osoby do kariery w logistyce, a także stanowiska związane z zarządzaniem i biznesowych.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Studia magisterskie Logistyka w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Logistyka w Finlandia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Logistyka, Finlandia

Metropolia University of Applied Sciences

Program Master w Logistics koncentruje się na rozwijaniu nowych możliwości biznesowych w zakresie usług logistycznych. Sugeruje również nowe elementy do budowania przewag ... [+]

Program Master w Logistics koncentruje się na rozwijaniu nowych możliwości biznesowych w zakresie usług logistycznych. Sugeruje również nowe elementy do budowania przewagi konkurencyjnej za pomocą funkcji związanych z logistyką. Program jest dostosowany dla inżynierów, którzy muszą łączyć wiedzę techniczną z kompetencjami w zakresie zarządzania oraz zrozumienia zaawansowanych procesów logistycznych.

Program Master w Logistyki zapewnia dobre możliwości rozwoju kariery w logistyce lub poprawy kompetencji dla specjalistów logistyki. Przemysł ten oferuje różnorodne możliwości rozwoju zawodowego.

Moduły

Program obejmuje następujące moduły:

Zarządzanie łańcuchem dostaw Zaawansowane systemy transportowe Zaawansowane wewnątrz logistyki Zarządzanie strategiczne i przywództwo Zarządzanie wydajnością Praca magisterska (w tym umiejętności metodologicznych) Treść Jak aplikować do programu studiów magisterskich w logistyce ... [-]
Finlandia Helsinki
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku