Szukaj tutaj W niepełnym wymiarze czasu Lights and Sound Wielka Brytania

Znajdź Best W niepełnym wymiarze czasu Lights and Sound Wielka Brytania tutaj

Lights and Sound

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badanie świateł i dźwięku jest zwykle częścią stopnia technicznego teatru, który zazwyczaj jest przeznaczony dla aspirujących inżynierów i techników. Głównym celem tego obszaru badań jest ogólnie umiejętne wykorzystanie światła i dźwięku, aby dodać dramatyczny efekt produkcji teatralnych.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Top W niepełnym wymiarze czasu Lights and Sound w Wielka Brytania. Pobierz wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu Lights and Sound i skontaktować się ze szkołą w Wielka Brytania!

Czytaj więcej

Magister w Creative Sound i Media Technology

Bath Spa University
Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Bath + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla osób z doświadczeniem w technologii muzycznej i dyscyplin pokrewnych. Będziesz odkrywać pola głębiej i rozszerzyć swoje doświadczenie w pracy interdyscyplinarnej i multimedialnej. [+]

Rozwijać swoje umiejętności w zakresie technologii muzycznej w środowisku eksperymentalnej i twórczej. *

Elastyczne i innowacyjne metody nauczania, w tym opcji Distance Learning.

Zaprojektowany dla muzyków, artystów i twórczych technologów z szerokiej gamy środowisk.

Brak granice gatunku - omówimy elektroakustyczną, Muzyka Akusmatyczna i komputerowy, elektronikę i muzykę taneczną, sztuką dźwięku, performance audiowizualny i więcej.

* Należy pamiętać, z zastrzeżeniem ostatecznego zatwierdzenia, ten kurs jest zastępowany przez MA Sound, z trzema drogami:

Sztuka dźwięku sound design Produkcja dźwięku

Więcej informacji będzie dostępna wkrótce. Proszę napisz do Dyrektora Programowego, profesora Josepha Hyde, j.hyde@bathspa.ac.uk jeśli masz jakiekolwiek pytania.... [-]