Studia magisterskie Life Skills - Magister Life Skills

Studia magisterskie Life Skills. Znajdź studia magisterskie na kierunku Life Skills

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Magister Life Skills. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Life Skills. Skontaktuj się z uniwersytetem tutaj!

Czytaj więcej

Master's Degree In Early Childhood: Perspectives And Lines Of Intervention (MPIN)

Universidad de las Islas Baleares - UIB
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Hiszpania Palma de Mallorca

Celem Mistrza jest zapewnienie zaawansowanych szkoleń o charakterze specjalistycznym i multidyscyplinarnym, które kwalifikują się zawodowo do interweniowania w programach i usługach dla dzieci poniżej szóstego roku życia. [+]

Co to jest?

Celem Mistrza jest zapewnienie zaawansowanych szkoleń o charakterze specjalistycznym i multidyscyplinarnym, które kwalifikują się zawodowo do interweniowania w programach i usługach dla dzieci poniżej szóstego roku życia.

Zmiany społeczne (wielokulturowość, nowe struktury rodzinne ...) i obecne postępy naukowe (neuronauki, teoria przywiązania, perspektywa systemowa ...) wymagają nowych podejść rozwojowych i interwencji w pierwszych latach życia.

Interwencja we wczesnym dzieciństwie jest kluczem do przyszłego rozwoju i konieczne jest włączenie usług promocji i wsparcia, faworyzowanie programów profilaktycznych i wykrywanie sytuacji związanych z ryzykiem.... [-]