Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Life Skills. Znajdź studia magisterskie na kierunku Life Skills

Magister pomaga uczniom w rozwijaniu ich umiejętności poprzez wyposażenie ich w techniki i dodatkową wiedzę. Programy zwykle trwają od jednego do dwóch lat. Ta edukacja może sprawić, że absolwenci będą bardziej różnorodni, elastyczni i dostępni na rynku w świecie zawodowym.

Co to jest Master in Life Skills? Ten stopień zapewnia nauczycielom specjalistyczne kształcenie, aby mogli lepiej służyć młodym uczniom. Zawiera podstawy rozwoju dzieciństwa ze szkoleniem w zakresie identyfikacji, diagnozy i interwencji ucznia, który potrzebuje pomocy. Uczestnicy programu mogą uzyskać więcej zrozumienia niż ich własne umiejętności nauczania w klasie. Studenci ubiegający się o ten stopień mogą specjalizować się w różnych aspektach umiejętności życiowych dla tych, którzy cierpią z powodu niepełnosprawności fizycznej lub umysłowej i mogą uczyć się, jak zaspokoić różnych ludzi.

Master in Life Skills pomaga uczniom nauczyć się uczyć dzieci rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, analityczne i komunikacyjne. Może to obejmować rutynę, jak skutecznie komunikować się i ćwiczyć cierpliwość, a wszystko to można zastosować w codziennym życiu. Uczniowie uczą się również rozpoznawać wyzwania u poszczególnych osób i opracowywać strategie, które pozwolą im sprostać.

Koszt magistra jest różny. To zależy od wysokości czesnego i innych opłat w wybranej instytucji. Przyszli studenci powinni badać różne uniwersytety, aby znaleźć program, który pasuje do ich potrzeb.

Ten stopień pomaga absolwentom rozwijać umiejętności pomagania innym, którzy zmagają się z codziennym życiem. Pozwala także obecnym nauczycielom i innym nauczycielom na doskonalenie technik w ich obecnym środowisku pracy lub na dodatkowe role w edukacji specjalnej. Absolwent może również zostać trenerem umiejętności życiowych lub profesjonalistą, który koncentruje się na zagadnieniach integracji w organizacjach non-profit lub rządowych.

Master in Life Skills jest oferowany na uczelniach i uniwersytetach na całym świecie. Ale dla tych, którzy chcą większej elastyczności i wolą uczyć się zdalnie, dostępne są również opcje online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Life Skills

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistrz we wczesnej terapii. Zapobieganie, diagnoza i leczenie uwzględniają podstawowe aspekty rozwoju dziecka, znaczenie rodziny jako promotora i umożliwiający ten rozwój ... [+]

Lokalizacje: Barcelona - Madryt

Godziny: Madryt SD / MXJ Barceona SD

Kwalifikacje: Mistrz w zakresie wczesnej pomocy wydany przez ISEP

O mnie

Mistrz we wczesnej terapii. Zapobieganie, diagnoza i leczenie uwzględniają podstawowe aspekty rozwoju dziecka, znaczenie rodziny jako promotora i umożliwiający ten rozwój, rodzaje patologii i zmiany, które mogą pojawić się w trakcie tego procesu, oraz sposoby wykrywania, diagnozowania i leczenia. i interweniować w każdym przypadku.

Program teprepara ma na celu wykrycie wczesnego potencjalnego ryzyka wystąpienia niedoborów, a także przeprowadzenie terapii stymulujących u dzieci poniżej 6 lat z zaburzeniami rozwojowymi lub zagrożonych cierpieniem, w celu osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej, psychicznej i psychicznej. towarzyski... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid
Październik 2019
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku