Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Life Coaching. Znajdź studia magisterskie na kierunku Life Coaching

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Magister Life Coaching. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Life Coaching. Skontaktuj się z uniwersytetem tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in Life Coaching

ESNECA

Z tego kursu, studenci nauczą się planować i rozwijać programy Coaching jako forma szkolenia dla przedsiębiorców, menedżerów lub osoby rozwijać swoją samoświadomość, samo ... [+]

odbiorcami

Z tego kursu, studenci nauczą się planować i rozwijać programy Coaching jako forma szkolenia dla przedsiębiorców, menedżerów lub osoby rozwijać swoją samoświadomość, samoocena, przywództwa, kreatywności i innych umiejętności, które pozwolą im osiągnąć swój pełny potencjał w miejscu pracy personelu.

modalność

Tryb Master jest on-line i Tutorizada

Po zarejestrowaniu, student otrzyma kody dostępu w ciągu 24 godzin roboczych.Nasz zespół nauczycieli i wychowawców skontaktuje studenta do 48 godzin po rejestracji kierować student towarzyszyć mu na starcie i po kursie, i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.czas trwania

Czas trwania kursu wynosi 300 godzin.... [-]

Hiszpania Spain Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
300 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku