MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Edukacja specjalna w Nowy Jork 2020

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Szkoła specjalna jest dyscypliną naukową, która koncentruje się na zapewnieniu wsparcia dla uczniów o specjalnych potrzebach. Studenci tej dziedzinie mogą nauczyć się jak radzić sobie z uczniami mającymi behawioralnych, emocjonalnych, społecznych i rozwojowych opóźnień i zapewnić praktyczne na temat edukacji i interwencji.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Long Island, Nowy Jork jest nie tylko najbardziej zaludnioną wyspą w kraju, jest to również największa wyspa też. Z ogromnej populacji ponad 7.000.000 mieszkańców, wyspa posiada dwa główne lotniska na jej terytorium. Jest domem dla wielu państwowych i prywatnych szkół wyższych wykonane, aby pomieścić dużą populację.

Studia magisterskie Edukacja specjalna w Nowy Jork. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Edukacja specjalna w Nowy Jork.

2 Wyniki z Edukacja specjalna, Nowy Jork Filter

Magister pedagogiki specjalnej: wysokiej zachorowalności niepełnosprawnych

Kean University
MA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Magister Pedagogiki Specjalnej: Wysoka Program zawiera dwa Niepełnosprawnych Częstość występowania stężenia: trudności w uczeniu się i zaburzeniami emocjonalnymi. Uczniowie w ...

Czytaj więcej

Magister pedagogiki specjalnej: niskie niepełnosprawnych zachorowalności

Kean University
MA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Magister Pedagogiki Specjalnej: Niska Program zawiera dwa Niepełnosprawnych Częstość występowania stężenia: zaburzeniami rozwojowymi i Preschool Wyłączony

Czytaj więcej