MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Kształcenie nauczycieli Meksyk tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Osoby pragnące zostać wychowawcami mogą wybrać program kształcenia nauczycieli. Programy te mogą kompleksowo obejmować przedmioty takie jak matematyka, sztuka językowa, nauka lub historia oraz techniki niezbędne do instruowania uczniów między wiekiem podstawowym, średnim lub wysokim.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Kształcenie nauczycieli w Meksyk. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Kształcenie nauczycieli w Meksyk. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Kształcenie nauczycieli, Meksyk Filter

Master of Science Specjalizacja Matematyka Edukacja

Universidad de Sonora
Magisterskie
11 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Cel ogólny: Wyszkolenie wysoko wykwalifikowanego personelu do opracowywania, przeprowadzania i oceniania profesjonalnych projektów z matematyki edukacyjnej.

Czytaj więcej