MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Kształcenie nauczycieli Paryż tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Osoby pragnące zostać wychowawcami mogą wybrać program kształcenia nauczycieli. Programy te mogą kompleksowo obejmować przedmioty takie jak matematyka, sztuka językowa, nauka lub historia oraz techniki niezbędne do instruowania uczniów między wiekiem podstawowym, średnim lub wysokim.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Paris jest najbardziej zaludnionym miastem we Francji i jego stolicy. Ma ponad 2 miliony mieszkańców. Odgrywa gościć czołowych ośrodków nauki i sztuki w regionie europejskim. Jest domem dla największej liczby osób z wyższym wykształceniem, Paris ma kilka prestiżowych uniwersytetów we Francji.

Kształcenie nauczycieli Paryż. Pobierz wszystkie informacje o Kształcenie nauczycieli i skontaktować się ze szkołą dla Paryż Kształcenie nauczycieli bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Kształcenie nauczycieli, Paryż Filter

Aire studiów magisterskich EdTech

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Celem tego programu Master jest szkolenie przyszłych nauczycieli, naukowców i przedsiębiorców, aby zapewnić zrozumienie przemian zachodzących w edukacji cyfrowej oraz pomóc im ...

Czytaj więcej