MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Księgowość w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Szukaj studiów magisterskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to federacja siedmiu emiratów na wschodniej części Półwyspu Arabskiego, przy wejściu do Zatoki Perskiej. Znaczna część siły roboczej w ZEA są zagraniczni emigranci - stąd w kraju 's makijaż populacja jest tak różnorodny, z arabskimi będących obywatelami mniejszością we własnym kraju.

Studia magisterskie Księgowość w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Zjednoczone Emiraty Arabskie.

3 Wyniki z Księgowość, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Magister finansów

Hult International Business School
Wielka Brytania, Londyn + 9 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
11 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Zdobądź umiejętności niezbędne do radzenia sobie ze złożonym światem zarządzania finansami przedsiębiorstw w połączonej globalnej gospodarce dzięki Hult magistra finansów Hult ...

Czytaj więcej

Master of Professional Accounting

UAEU United Arab Emirates University
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dabi + 1 Więcej
Studia menedżerskie
01 Aug 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
30 Apr 2020
Język angielski
Stacjonarne

MPA jest pierwszym programem księgowym akredytowanym przez AACSB w regionie GCC i MENA. Obsługuje praktykujących księgowych i menedżerów, którzy wybrali ścieżkę zawodową, i kt ...

Czytaj więcej

Master Of Accounting - Macc

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Stany Zjednoczone, Ann Arbor + 6 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
10 miesiące
Stacjonarne

wydziału rachunkowości Michigan jest wysoko ceniony za ich rygorystyczne badania naukowe, praktyczne doświadczenie i co najważniejsze, ich doskonałe nauczania.

Czytaj więcej