close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Księgowość w Święto Bożego Ciała 2021/2022

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Istnieje wiele różnych pól, które tworzą s… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Istnieje wiele różnych pól, które tworzą szerszą dziedzinie rachunkowości. Należą do rachunkowości finansowej, audytu, rachunkowości podatkowej i rachunkowości zarządczej. Rachunkowość finansowa, na przykład, jest przede wszystkim skoncentrowany na sprawozdawczości i pomiaru informacji finansowej spółki, która często obejmuje przygotowanie sprawozdań finansowych.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Miasta Corpus Christi, w stanie Teksas jest popularnym rajem dla surferów. To zasłynęła kręcenia Pearl Harbor w 2000 roku. Istnieje bardzo wiele szkoły wyższe w programach oferujących miasta studiów takich jak medycyna i prawo.

Studia magisterskie Księgowość w Święto Bożego Ciała. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Święto Bożego Ciała.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Święto Bożego Ciała, Stany Zjednoczone

Texas A & M University, Corpus Christi, przez Wydział Prawa i Rachunkowości w College of Business, oferuje PPA prowadzące do przyznania BBA i Macc.

Texas A & M University, Corpus Christi, przez Wydział Prawa i Rachunkowości w College of Business, oferuje PPA prowadzące do przyznania BBA i Macc. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia