Studia magisterskie Księgowość w Tunezja. Szukaj studiów magisterskich w Tunezja tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania. Rachunkowość to dziedzina nauki, która obejmuje analizę spółki lub działalności gospodarczej organizacji. Informacje te są następnie przekazywane z powrotem do obu zarządzania, wierzycieli lub inwestorów. Rachunkowo… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Rachunkowość to dziedzina nauki, która obejmuje analizę spółki lub działalności gospodarczej organizacji. Informacje te są następnie przekazywane z powrotem do obu zarządzania, wierzycieli lub inwestorów. Rachunkowość może być także określany jako raportowania obrotowego.

Tunezja (arab. تونس Tunis), oficjalnie znany jako Republiki Tunezyjskiej (arab. الجمهورية التونسية al-Jumhūriyyah at-Tūnisiyyah), to kraj w Afryce Północnej, które ma wybrzeże Morza Śródziemnego, w samym centrum Morza Śródziemnego Afryki. Od czasu uzyskania niepodległości od Francji w 1956 roku, sektor edukacji tunezyjski wykazała znaczne postępy. Proces wstęp jest centralnie sterowana przez system uczelni krajowych orientacji.

Studia magisterskie Księgowość w Tunezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Tunezja.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Tunis, Tunisia

Zawodowiec Mistrz w formie CCA wyższych menedżerów w zakresie księgowości, rachunkowości, ale także ekspertów ekspertów Audytu Wewnętrznego i Controllingu.

Zawodowiec Mistrz w formie CCA wyższych menedżerów w zakresie księgowości, rachunkowości, ale także ekspertów ekspertów Audytu Wewnętrznego i Controllingu. -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Stacjonarne
 
Université Virtuelle (UIV)
Tunisia Online, Tunisia

Mistrz zdalna forma absolwentów rachunkowości; kierownictwo w dziedzinie wiedzy rachunkowości audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej.

Mistrz zdalna forma absolwentów rachunkowości; kierownictwo w dziedzinie wiedzy rachunkowości audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej. -
Magisterskie
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Francuski
Online