$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Księgowość w Tajwan. Szukaj studiów magisterskich w Tajwan tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Istnieje wiele różnych pól, które tworzą szerszą dziedzinie rachunkowości. Należą do rachunkowości finansowej, audytu, rachunkowości podatkowej… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Istnieje wiele różnych pól, które tworzą szerszą dziedzinie rachunkowości. Należą do rachunkowości finansowej, audytu, rachunkowości podatkowej i rachunkowości zarządczej. Rachunkowość finansowa, na przykład, jest przede wszystkim skoncentrowany na sprawozdawczości i pomiaru informacji finansowej spółki, która często obejmuje przygotowanie sprawozdań finansowych.

Tajwan (chiński tradycyjny: 台湾 lub 台湾, chiński uproszczony: 台湾 Tai WAN) jest naród, który jest domem dla ponad 23 milionów osób i jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Najbardziej prestiżowy uniwersytet jest Krajowa Taiwan University.

Studia magisterskie Księgowość w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Tajwan.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu na Tajwanie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
朝阳工业大学
Dystrykt Wufeng, Tajwan

Zakład Rachunkowości powstał i rozpoczął rekrutację studentów dwuletnich studiów licencjackich w 1996 roku.

Zakład Rachunkowości powstał i rozpoczął rekrutację studentów dwuletnich studiów licencjackich w 1996 roku. -
Magisterskie
Język angielski, Chiński
Sie 2021