close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Księgowość w Tajlandia. Szukaj studiów magisterskich w Tajlandia tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania. Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Tajlandia, oficjalnie Królestwo Tajlandii, dawniej znany jako Siam, to kraj położony w centrum Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej. Tajlandia 's plaże i wyspy przyciągają miliony turystów każdego roku na całym świecie. Każdy z dyplomem cztery lata może zdobyć zatrudnienie jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii.

Studia magisterskie Księgowość w Tajlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Tajlandia.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Ann Arbor, Stany Zjednoczone +3 Więcej

wydziału rachunkowości Michigan jest wysoko ceniony za ich rygorystyczne badania naukowe, praktyczne doświadczenie i co najważniejsze, ich doskonałe nauczania.

wydziału rachunkowości Michigan jest wysoko ceniony za ich rygorystyczne badania naukowe, praktyczne doświadczenie i co najważniejsze, ich doskonałe nauczania. -
Magisterskie
Studia dzienne
10 miesiące
Ośrodek kształcenia

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami