MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Księgowość w Szwecja. Szukaj studiów magisterskich w Szwecja tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Istnieje wiele różnych pól, które tworzą szerszą dziedzinie rachunkowości. Należą do rachunkowości finansowej, audytu, rachunkowości podatkowej i rachunkowości zarządczej. Rachunkowość finansowa, na przykład, jest przede wszystkim skoncentrowany na sprawozdawczości i pomiaru informacji finansowej spółki, która często obejmuje przygotowanie sprawozdań finansowych.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Studia magisterskie Księgowość w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Szwecja.

2 Wyniki z Księgowość, Szwecja Filter

Magister Rachunkowości, Wycena

Stockholm School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Szwecja Sztokholm

Magister rachunkowości, wyceny i zarządzania finansami ma na celu przygotowanie studentów do kariery, takich jak analityk finansowy, kontroler biznesowy, dyrektor finansowy (CFO), bankier inwestycyjny, konsultant i audytor.

Program Master w rachunkowości

Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Umeå

Celem tego programu jest dostarczenie studentom umiejętności kierowniczych i analitycznych oraz zrozumienie zasad i standardów postępowania w zakresie rachunkowości i audytu.