MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Księgowość w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorstw i organizacji. Z definicji, rachunkowości jest pomiar aktywności finansowej organizacji. Pomiary te są wykorzystywane do analizy trendów ekonomicznych i może dostarczyć istotnych informacji dla kierownictwa i inwestorów.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia magisterskie Księgowość w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Rumunia.

2 Wyniki z Księgowość, Rumunia Filter

Rachunkowość i biznes informatyka (RWI)

Universitatea De Vest Din Timisoara
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Niemiecki Stacjonarne

Program przeznaczony jest do opracowania ze skupioną nauczania podstawowej wiedzy w dziedzinie nauki i biznesu księgowości komputerowej.

Czytaj więcej

Audytu i kontroli publicznej i prywatnej

Danubius University
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Rumuński Stacjonarne

Program ten ma na celu spełnienie następujących celów, tworząc wykwalifikowanych specjalistów zgodnie z aktualnymi wymogami rumuńskich i unijnych rynków pracy, promując zestaw ...

Czytaj więcej