MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Księgowość w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorstw i organizacji. Z definicji, rachunkowości jest pomiar aktywności finansowej organizacji. Pomiary te są wykorzystywane do analizy trendów ekonomicznych i może dostarczyć istotnych informacji dla kierownictwa i inwestorów.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia magisterskie Księgowość w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Rumunia.

3 Wyniki z Księgowość, Rumunia Filter

Magister rachunkowości i organizacji

Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration
MA
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
20 Lip 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Główną misją programu jest stymulowanie pasji studentów do badań, oferując intensywne szkolenia mające na celu ułatwienie im kariery zawodowej w środowisku akademickim lub biz ...

Czytaj więcej

Rachunkowość i biznes informatyka (RWI)

Universitatea De Vest Din Timisoara
Magisterskie
<
Studia dzienne
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Program przeznaczony jest do opracowania ze skupioną nauczania podstawowej wiedzy w dziedzinie nauki i biznesu księgowości komputerowej.

Czytaj więcej

Audytu i kontroli publicznej i prywatnej

Danubius University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Rumuński
Ośrodek kształcenia

Program ten ma na celu spełnienie następujących celów, tworząc wykwalifikowanych specjalistów zgodnie z aktualnymi wymogami rumuńskich i unijnych rynków pracy, promując zestaw ...

Czytaj więcej