$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Księgowość w Olsztyn 2021/2022

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji. Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorst… Czytaj więcej

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorstw i organizacji. Z definicji, rachunkowości jest pomiar aktywności finansowej organizacji. Pomiary te są wykorzystywane do analizy trendów ekonomicznych i może dostarczyć istotnych informacji dla kierownictwa i inwestorów.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Olsztyn to piękne miasto w Polsce znajduje się na miasto znajduje się w rzeki Łyny. Inne niż w niektórych renomowanych atrakcji turystycznych znajduje się kilka znanych ośrodków edukacyjnych w mieście. Studenci mogą podjąć dopuszczenie do udziału w różnych programach i kursów na kilku uniwersytetach w Olsztynie.

Studia magisterskie Księgowość w Olsztyn. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Olsztyn.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Polsce
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Kotarbinski University of Information Technology and Management in Olsztyn
Olsztyn, Polska

Proponowany program studiów na kierunku Zarządzanie, studia drugiego stopnia oraz profil praktyczny wynika z koncentracji procesu kształcenia na zdobywaniu wiedzy teoretycznej ... +

Proponowany program studiów na kierunku Zarządzanie, studia drugiego stopnia oraz profil praktyczny wynika z koncentracji procesu kształcenia na zdobywaniu wiedzy teoretycznej związanej z praktyczną nauką zawodu na poziomie akademickim. -
Magisterskie
Studia dzienne
Polski
Paź 2021
Ośrodek kształcenia