$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Księgowość w Gyeongsan-si 2021/2022

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Proces rachunkowości jest niezbędnym składni… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorstw i organizacji. Z definicji, rachunkowości jest pomiar aktywności finansowej organizacji. Pomiary te są wykorzystywane do analizy trendów ekonomicznych i może dostarczyć istotnych informacji dla kierownictwa i inwestorów.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Gyeongsan miasto w Korei Południowej, która jest w prowincji Gyeongsang Północnego. Duża część miasta jest w Metropolii Daegu. Ma kilka uniwersytetów i ponad 200 tysięcy mieszkańców.

Studia magisterskie Księgowość w Gyeongsan-si. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Gyeongsan-si.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Korei Południowej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Daegu University
Gyeongsan-si, Korea Południowa

Wydział Rachunkowości otworzył studia magisterskie w 1992 r., a studia doktoranckie w 2001 r. Sześciu profesorów przygotowuje studentów do wymagań zglobalizowanego i zorientow ... +

Wydział Rachunkowości otworzył studia magisterskie w 1992 r., a studia doktoranckie w 2001 r. Sześciu profesorów przygotowuje studentów do wymagań zglobalizowanego i zorientowanego na informacje społeczeństwa. - Szkolenie specjalistów rachunkowości poprzez badanie teorii rachunkowości i praktycznych procesów zastosowań - Szkolenie specjalistów rachunkowości, którzy będą aktywnie przygotowywać studentów do zmian społecznych - Szkolenie wykwalifikowanych osób, które wniosą wkład w społeczeństwo poprzez edukację -
Magisterskie
Koreański
Mar 2022
Ośrodek kształcenia