Filter
Studia magisterskie
Jamajka Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Księgowość w Jamajka. Szukaj studiów magisterskich w Jamajka tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Studia magisterskie Księgowość w Jamajka. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Jamajka.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Księgowość, Jamajka

University of New Orleans College of Business Administration

UNO jest Departament Rachunkowości przewiduje przygotowanie programu CPA w celu umożliwienia osobom, które posiadają wykształcenie w dziedzinach innych niż rachunkowości ... [+]

UNO jest Departament Rachunkowości przewiduje przygotowanie programu CPA w celu umożliwienia osobom, które posiadają wykształcenie w dziedzinach innych niż rachunkowości w celu uzyskania niezbędnych prac oczywiście zakwalifikować się do egzaminu CPA. Program wymaga 27 godzin kursy księgowości i 24 godzin kursów biznesowych.

Wymagane kursy księgowe: - Zasady rachunkowości - Intermediate I Rachunkowości - Instytucja Pośrednicząca II rachunkowości - Rachunkowość zarządcza I - I Rachunkowość Podatkowa - Audyt i Rachunkowość I Professional

Fakultety księgowe: Wymagane Kursy dla firm: 24 godzin, w tym: - Otoczenia prawnego biznesu - Prawo gospodarcze ... [-]

Jamajka Kingston
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku