MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Księgowość w Indonezja. Szukaj studiów magisterskich w Indonezja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Indonezja, oficjalnie Republika Indonezji, to kraj w południowo-wschodniej Azji i Oceanii.Indonezja to archipelag obejmujący około 17.508 wysp

Studia magisterskie Księgowość w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Indonezja.

2 Wyniki z Księgowość, Indonezja Filter

Magister rachunkowości

Brawijaya University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Indonezja Malang

Wizja: Aby stać się programem studiów magisterskich, który łączy międzynarodowe uznanie w zakresie rachunkowości i badań z wartościami boskości, ludzkości i wsparcia dla środowiska.

Magister rachunkowości

Universitas Gadjah Mada
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Skontaktuj się ze szkołą Indonezja Yogyakarta

Master in Accounting Program (M.Acc.) Ma na celu przewidywanie i odpowiadanie na potrzeby zawodowe osób fizycznych oraz urzędników państwowych w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Program oferuje koncentrację na rachunkowości publicznej, rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, zarządzaniu systemem informacyjnym i audycie.