MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Księgowość w Hongkong. Szukaj studiów magisterskich w Hongkong tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Studia magisterskie Księgowość w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Hongkong.

2 Wyniki z Księgowość, Hongkong Filter

Dyplom magisterski / podyplomowy w zakresie rachunkowości zawodowej

Faculty of Business, Hong Kong Polytechnic University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Otwarta rekrutacja Hongkong Hung Hom + 1 więcej

Program Master of Professional Accounting (MPA) to program magisterski konwersji mający na celu zapewnienie absolwentom studiów biznesowych intensywnej edukacji w zakresie rachunkowości oraz powiązanej wiedzy i umiejętności.

Master of Accounting

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hongkong Zatoka Telegraficzna

Rozwiniesz podstawowe kompetencje w zakresie rachunkowości, finansów, zarządzania i analityki biznesowej, które są niezbędne, aby odnieść sukces jako profesjonalny księgowy, ekspert finansowy i lider biznesu.