MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Księgowość w Niderlandy. Szukaj studiów magisterskich w Niderlandy tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Studia magisterskie Księgowość w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Niderlandy.

2 Wyniki z Księgowość, Niderlandy Filter

Magister rachunkowości i kontroli

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Niderlandy Amsterdam

Czy chcesz przyspieszyć swoją karierę w księgowości? Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszego rocznego programu w pełnym wymiarze godzin, czy naszego dwuletniego programu w niepełnym wymiarze godzin, ten magister rachunkowości

Magister finansów

Rotterdam University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Luty 2020 Niderlandy Rotterdam

Magister finansów