MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Księgowość w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Rachunkowość jest często określany jako "język biznesu". Jest to proces, który mierzy firmy lub działalności finansowej i ekonomicznej organizacji. Istnieją różne organizacje w dziedzinie rachunkowości, które pomagają w tym procesie. Niektóre z tych grup może zawierać standardowe ustawiaczy, organizacji zawodowych i firm księgowych.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia magisterskie Księgowość w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Hiszpania.

6 Wyniki z Księgowość, Hiszpania Filter

Magister kontroli sprawozdań finansowych i zaawansowanej rachunkowości

ICADE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesiące Październik 2020 Hiszpania Madryt

Oficjalna praca magisterska w zakresie kontroli sprawozdań finansowych i zaawansowanej rachunkowości jest oferowana przez ICADE Business School na Comillas Pontifical University. Jego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznego szkolenia zawodowego w zakresie audytu i rachunkowości.

Magister rachunkowości i zarządzania finansami (specjalność: międzynarodowe finanse i rachunkowość)

Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Magister rachunkowości i zarządzania finansami (specjalizacja w międzynarodowych finansach i rachunkowości) w UPF Barcelona School of Management będzie szkolić Cię jako eksperta w dziedzinie finansów i księgowości, myśląc szczególnie o firmach o międzynarodowej obecności.

Stopień magistra w dziedzinie rachunkowości i zarządzania

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt

Coraz bardziej złożone i zglobalizowanym, obecna sytuacja gospodarcza i finansowa stanowi problem, którego rozwiązanie wymaga specjalistów, obejmujących przedsiębiorstwa powinny mieć panele eksperckie, które mają jednolitego przygotowania zagadnień księgowych, jak i krajowym, z perspektywy międzynarodowej.

Magister w zakresie zarządzania finansami i rachunkowości zaawansowanej

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Castellón de la Plana

Ten mistrz daje studentowi zaawansowanego szkolenia w dziedzinie ekonomii finansowej i rachunkowości, które pozwolą im wziąć udział w zespołach rozwijać swoją działalność w świecie badań naukowych lub biznesowych. To również pozwoli im aktywnie włączać do każdego podmiotu publicznego.

Magister marketingu, marketingu i zarządzania przychodami

OSTELEA | Distancia
Online Zaoczne Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt Barcelona Hiszpania online + 1 więcej

Turystyka jest jednym z sektorów, które w ostatnich dziesięcioleciach zmieniły się najbardziej na świecie. W krajach takich jak Hiszpania jest to najwyraźniej najbardziej dynamiczny sektor o największym wzroście w ogóle, napędzany profesjonalizacją funkcji i włączeniem konkretnych technologii.

Stopień magistra w dziedzinie rachunkowości i audytu

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Coruña

Stopień tego pana będzie osiągnąć niezbędne szkolenie w celu wykonywania działalności zawodowej lub samozatrudnienia w dziedzinie rachunkowości i rachunku Rewizyjnej.