MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Księgowość w Grecja

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Proces ten znany jest jako księgowości sięgają tysiące lat starożytnych cywilizacji. Księgowość jest pomiar i analiza praktyk gospodarczych Biznesu za. Rachunkowość finansowa, na przykład, będzie koncentrować się na sprawozdaniach finansowych i transakcji w biznesie.

Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze możliwości do prowadzenia wyższy poziom edukacji jest. Graniczy z Albanią, Macedonią, Bułgarią i Turcją, Grecja to perła turystyczna z jednego z world 's fantastycznych plaż.

Zaoczne studia magisterskie w Grecja. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Grecja.

3 Wyniki z Księgowość, Grecja Filter

Magister Międzynarodowego rachunkowości, audytu i zarządzania finansami

International Hellenic University (IHU)
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, których programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykła ...

Czytaj więcej

Sztuki absolwent bankowości, rachunkowości i finansowa - Odległość

University of Nicosia
MA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Grecki
Online

Celem programu jest rozwijanie kultury i umiejętności, których potrzebują, tak aby jej absolwenci stać się liderami w sektorze finansowym. Osiąga się to poprzez oferowanie sze ...

Czytaj więcej

Magister rachunkowości i finansów międzynarodowych

University of Strathclyde Business School
MSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program jest dla absolwentów, którzy chcą poszerzyć swoją poprzednią studium rachunkowości lub dla tych, którzy już pracują w księgowości lub finansów.

Czytaj więcej