MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Księgowość w Finlandia. Szukaj studiów magisterskich w Finlandia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Rachunkowość to dziedzina nauki, która obejmuje analizę spółki lub działalności gospodarczej organizacji. Informacje te są następnie przekazywane z powrotem do obu zarządzania, wierzycieli lub inwestorów. Rachunkowość może być także określany jako raportowania obrotowego.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Studia magisterskie Księgowość w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Finlandia.

1 Wyniki z Księgowość, Finlandia Filter

Magister rachunkowości finansowej i zarządczej

University of Oulu
Studia menedżerskie Sierpień 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

International Master's Degree Program in Financial and Management Accounting (Master of Science in Economics and Business Administration) to dwuletni program koncentrujący się ...

Czytaj więcej