MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Księgowość w Europie. Szukaj studiów magisterskich w Europie tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorstw i organizacji. Z definicji, rachunkowości jest pomiar aktywności finansowej organizacji. Pomiary te są wykorzystywane do analizy trendów ekonomicznych i może dostarczyć istotnych informacji dla kierownictwa i inwestorów.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Studia magisterskie Księgowość w Europie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Europie.

25 Wyniki z Księgowość, Europie Filter

Program Master w zakresie rachunkowości i finansów (MAccFin)

University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Skontaktuj się ze szkołą Szwajcaria St. Gallen

Program Master w zakresie rachunkowości i finansów (MAccFin) umożliwia wyświetlanie zarządzania finansami firmy z perspektywy integracyjnej. Nasz program charakteryzuje się bliskością praktyki przedsiębiorczej: aktualne i istotne kwestie związane z przypadkowymi podejściami do rozwiązań odgrywają tak ważną rolę jak renomowani lektorzy gościnni i ścisła współpraca z wybranymi firmami. Program MAccFin tworzy zatem optymalne warunki do pomyślnego rozpoczęcia kariery.

Program Master w rachunkowości

Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Umeå

Celem tego programu jest dostarczenie studentom umiejętności kierowniczych i analitycznych oraz zrozumienie zasad i standardów postępowania w zakresie rachunkowości i audytu.

Magister rachunkowości i audytu

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Ośrodek kształcenia 4 semestry Wrzesień 2020 Luksemburg Miasto Luksemburg

Program akademicki Master in Accounting and Audit został opracowany we współpracy z czołowymi naukowcami i praktykami. Program oferuje naukowo pogłębioną wiedzę na temat wszystkich specjalistycznych dziedzin związanych z księgowością i audytem, nie zaniedbując praktycznego znaczenia treści nauczania lub przygotowania kandydatów na rynek pracy. Studenci kończący kurs uzyskują wiedzę pozwalającą rozwiązywać praktyczne problemy w oparciu o naukowe podstawy. https://wwwen.uni.lu/studies/fdef/master_in_accounting_and_audit

Magister finansów

Rotterdam University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Luty 2020 Niderlandy Rotterdam

Magister finansów

Magister finansów i rachunkowości

Vistula University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 semestry Październik 2020 Polska Warszawa + 1 więcej

Vistula University oferuje najlepszą dostępną edukację. Nasza kadra doświadczonych praktyków, umiędzynarodowione kursy i otwartość na inne kultury pozwolą spojrzeć na finanse i księgowość z innej perspektywy. Ponadto poszerzysz swoją wiedzę o instytucjach finansowych i przeanalizujesz zjawiska ekonomiczne i ekonomiczno-finansowe - tego możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się studiować finanse i księgowość na poziomie magisterskim.

Master in Finance, Accounting and Insurance

University of Warsaw, Faculty of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Polska Warszawa

Studia na kierunku „Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia” przeznaczone są dla osób, które posiadają tytuł zawodowy licencjata, magistra lub równorzędny każdego kierunku. Studia drugiego stopnia uzupełniają wiedzę zdobytą na studiach I stopnia

Rachunkowość i biznes informatyka (RWI)

Universitatea De Vest Din Timisoara
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Timișoara

Program przeznaczony jest do opracowania ze skupioną nauczania podstawowej wiedzy w dziedzinie nauki i biznesu księgowości komputerowej.

Magister finansów i rachunkowości

Kozminski University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Polska Warszawa + 1 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie finansów i rachunkowości jest zaprojektowany w ścisłej współpracy z praktykami - przedstawicielami firm i instytucji finansowych. Zapewnia dogłębną specjalistyczną wiedzę i rozwija umiejętności analizy złożonych problemów biznesowych poprzez łączenie informacji finansowych i księgowych z wiedzą z innych dziedzin.

Master of Science w Master Management

Leuphana University of Luneburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Październik 2020 Niemcy Lüneburg

Zarządzanie finansowe, wycena firmy i audyt: zdobycie kompetencji w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem w celu wszechstronnego zarządzania.

Magister rachunkowości finansowej i zarządczej

University of Oulu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Oulu

International Master's Degree Program in Financial and Management Accounting (Master of Science in Economics and Business Administration) to dwuletni program koncentrujący się na analizie informacji księgowych na potrzeby wewnętrznego procesu decyzyjnego firmy, a także dla inwestorów zewnętrznych.

Magister rachunkowości

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 - 18 miesiące Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Magister rachunkowości realizuje silną tradycję School of Management ISCTE -IUL w nauczaniu rachunkowości i kwalifikacji przyszłych specjalistów w zakresie rachunkowości, audytu, kontroli zarządzania i podatków.

Magister administracji biznesowej, rachunkowości zawodowej i zarządczej (prowadzony w języku włoskim lub angielskim)

University Of Bergamo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Październik 2020 Włochy Bergamo

Program nauczania AAG ma na celu motywowanie i inspirowanie studentów do myślenia i poszukiwania innowacyjnych reakcji na zmiany we współczesnym kontekście społecznym, biznesowym i organizacyjnym.

Audytu i kontroli publicznej i prywatnej

Danubius University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rumunia Galiți

Program ten ma na celu spełnienie następujących celów, tworząc wykwalifikowanych specjalistów zgodnie z aktualnymi wymogami rumuńskich i unijnych rynków pracy, promując zestaw wartości opartych na solidarności, niedyskryminacji, równości, obiektywności naukowej, kreatywności i dynamice;

Magister rachunkowości

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Położona w centrum Lizbony firma ISEG ma długą tradycję i doświadczenie w badaniach i nauczaniu rachunkowości. Absolwenci MASTERS IN RACHUNKOWOŚCI będą w pełni przygotowani, zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi standardami i praktykami, do pracy w rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej i audycie w dowolnej organizacji na całym świecie.

Zaawansowany magister rachunkowości i doradztwa administracyjnego [Ostatnie 3 dostępne miejsca]

Life Learning
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Włochy Mediolan

Treści kursu są interdyscyplinarne i obejmują zarówno ekonomię biznesu i zarządzania, jak i prawo podatkowe i handlowe. Life Learning we współpracy z dr. Emilio Corteselli przedstawia "Advanced Master Accounting and Administrative Consultancy", który dostarcza niezbędnych informacji do praktycznego zarządzania podstawowymi aspektami księgowości firmy, aby stale znać sytuację ekonomiczno-finansową.