Filter
Studia magisterskie
Ameryce Środkowej i na Karaibach Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Księgowość w Ameryce Środkowej i na Karaibach. Szukaj studiów magisterskich w Ameryce Środkowej i na Karaibach tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Istnieje wiele różnych pól, które tworzą szerszą dziedzinie rachunkowości. Należą do rachunkowości finansowej, audytu, rachunkowości podatkowej i rachunkowości zarządczej. Rachunkowość finansowa, na przykład, jest przede wszystkim skoncentrowany na sprawozdawczości i pomiaru informacji finansowej spółki, która często obejmuje przygotowanie sprawozdań finansowych.

Kraje Ameryki Środkowej i Karaibów są bogate w kulturze, historii i kultury. Są dumni ze swojej historii starożytnej, a większość obywateli dumni i radość w pokazano ich kraj do międzynarodowych oczy. Wyjątkowa sceneria stanowi kulturalne jedyne w swoim rodzaju spotkanie, które jest nierozerwalnie związane z uczuciem podniecenia i doświadczenie. Ameryka Środkowa to idealne miejsce, aby uziemić siebie w delektując więcej niż kilka z największych przyjemności życia.

Studia magisterskie Księgowość w Ameryce Środkowej i na Karaibach. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Księgowość w Ameryce Środkowej i na Karaibach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Księgowość, Ameryce Środkowej i na Karaibach

University of New Orleans College of Business Administration

UNO jest Departament Rachunkowości przewiduje przygotowanie programu CPA w celu umożliwienia osobom, które posiadają wykształcenie w dziedzinach innych niż rachunkowości ... [+]

UNO jest Departament Rachunkowości przewiduje przygotowanie programu CPA w celu umożliwienia osobom, które posiadają wykształcenie w dziedzinach innych niż rachunkowości w celu uzyskania niezbędnych prac oczywiście zakwalifikować się do egzaminu CPA. Program wymaga 27 godzin kursy księgowości i 24 godzin kursów biznesowych.

Wymagane kursy księgowe: - Zasady rachunkowości - Intermediate I Rachunkowości - Instytucja Pośrednicząca II rachunkowości - Rachunkowość zarządcza I - I Rachunkowość Podatkowa - Audyt i Rachunkowość I Professional

Fakultety księgowe: Wymagane Kursy dla firm: 24 godzin, w tym: - Otoczenia prawnego biznesu - Prawo gospodarcze ... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Orlean Jamajka Kingston
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku