MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Księgowość zawodowa Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Studenci zainteresowani finansów może chcieć się uczyć profesjonalnej księgowości. Programy mogą różnić się oferty kursów, ale wspólne zajęcia są koszty zarządzania i księgowości, rachunkowości i audytu rząd, opodatkowania dochodu, prawo działalności gospodarczej i zarządzania ryzykiem informacje.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Księgowość zawodowa w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Księgowość zawodowa w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Księgowość zawodowa, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Master of Professional Accounting

UAEU United Arab Emirates University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Sierpień 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi + 1 więcej

MPA jest pierwszym programem księgowym akredytowanym przez AACSB w regionie GCC i MENA. Obsługuje praktykujących księgowych i menedżerów, którzy wybrali ścieżkę zawodową, i którzy chcieliby kontynuować naukę na studiach podyplomowych z rachunkowości. Program obejmuje znacznie szersze obszary rachunkowości niż jakikolwiek inny profesjonalny certyfikat księgowy, który zwykle jest wąsko wyspecjalizowany.